• Ast

1.7

• Eff

8.2

David Lighty buvo krepšinio žaidėjas gimęs 1988 gegužės 27 dieną Cleveland (Ohio). Jo ūgis yra 1m97. Jis buvo atakuojantis gynėjas / lengvasis krašto puolėjas puolėjas šiuo metu žaidžiantis Euroleague, LDLC ASVEL ekipoje.

Krepšinio nuotraukos

David Lighty nuotraukos per metus

David Lighty nuotrauka, 2020-2021 sezonas
David Lighty nuotrauka, 2019-2020 sezonas
Peržiūrėkite daugiau David Lighty nuotraukų Žiūrėkite mažiau David Lighty nuotraukų

15-16 FRA-1 ASVEL logoASVEL 2.2 2.4 8.7
16-17 ITA-1 Dolomiti Energia Trentino logoDolomiti Energia Trentino 2.4 2.4 13.1

2020-2021 sezonas Lyon-Villeurbanne ekipoje

David Lighty 2020-2021 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 10.3 taškus atkovojo 1.6 kamuolius ir atlikdavo 1.7 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 19 taškus per 30 minutes rungtynėse prieš Chalon ekipą 17 janvier 2021 dieną. Jis atkovojo 4 kamuolių per 27 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 04 octobre 2020 dieną rungtynėse prieš Bourg-en-Bresse. Jis atliko 3 rezultatyvių perdavymų per 14 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 26 décembre 2020 dieną rungtynėse prieš contre BCM.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 4 kartų iš 9 varžybų.

LDLC ASVEL

2019-2020 sezonas Lyon-Villeurbanne ekipoje

David Lighty 2019-2020 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 8.8 taškus atkovojo 3.0 kamuolius ir atlikdavo 1.6 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 24 taškus per 32 minutes rungtynėse prieš Monaco ekipą 10 mars 2020 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 26 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 09 février 2020 dieną rungtynėse prieš Boulogne-Levallois. Jis atliko 5 rezultatyvių perdavymų per 26 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 12 janvier 2020 dieną rungtynėse prieš contre Limoges CSP.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 9 kartų iš 25 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 1 kartus.

LDLC ASVEL

2018-2019 sezonas Lyon-Villeurbanne ekipoje

David Lighty 2018-2019 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 10.2 taškus atkovojo 3.4 kamuolius ir atlikdavo 2.5 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 28 taškus per 30 minutes rungtynėse prieš BCM ekipą 29 septembre 2018 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 33 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 28 avril 2019 dieną rungtynėse prieš Limoges CSP. Jis atliko 7 rezultatyvių perdavymų per 25 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 22 décembre 2018 dieną rungtynėse prieš contre Bourg-en-Bresse.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 16 kartų iš 33 varžybų.

LDLC ASVEL

2017-2018 sezonas Lyon-Villeurbanne ekipoje

David Lighty 2017-2018 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 9.6 taškus atkovojo 2.7 kamuolius ir atlikdavo 2.7 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 29 taškus per 28 minutes rungtynėse prieš Nanterre 92 ekipą 11 mars 2018 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 27 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 24 septembre 2017 dieną rungtynėse prieš Limoges CSP. Jis atliko 7 rezultatyvių perdavymų per 31 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 02 décembre 2017 dieną rungtynėse prieš contre Le Mans.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 17 kartų iš 34 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 3 kartus.

Banco di Sardegna Sassari

2016-2017 sezonas Sassari ekipoje

David Lighty 2016-2017 metų reguliariajame Italy - LBA Serie A sezone vidutiniškai rinko 7.9 taškus atkovojo 2.9 kamuolius ir atlikdavo 2.0 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 19 taškus per 30 minutes rungtynėse prieš Vanoli Cremona ekipą 26 mars 2017 dieną. Jis atkovojo 6 kamuolių per 22 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 08 avril 2017 dieną rungtynėse prieš Dolomiti Energia Trentino. Jis atliko 4 rezultatyvių perdavymų per 30 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 26 mars 2017 dieną rungtynėse prieš contre Vanoli Cremona.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 3 kartų iš 10 varžybų.

Dolomiti Energia Trentino

2016-2017 sezonas Trento ekipoje

David Lighty 2016-2017 metų reguliariajame Italy - LBA Serie A sezone vidutiniškai rinko 13.1 taškus atkovojo 2.4 kamuolius ir atlikdavo 2.4 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 34 taškus per 35 minutes rungtynėse prieš Openjobmetis Varese ekipą 18 décembre 2016 dieną. Jis atkovojo 6 kamuolių per 29 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 27 novembre 2016 dieną rungtynėse prieš Carpegna Prosciutto Pesaro. Jis atliko 6 rezultatyvių perdavymų per 37 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 20 novembre 2016 dieną rungtynėse prieš contre OriOra Pistoia.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 10 kartų iš 15 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 2 kartus.
30 ar daugiau taškų pasiekė 1 kartus.

LDLC ASVEL

2015-2016 sezonas Lyon-Villeurbanne ekipoje

David Lighty 2015-2016 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 8.7 taškus atkovojo 2.2 kamuolius ir atlikdavo 2.4 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 19 taškus per 25 minutes rungtynėse prieš Champagne Basket ekipą 09 janvier 2016 dieną. Jis atkovojo 6 kamuolių per 24 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 03 octobre 2015 dieną rungtynėse prieš Strasbourg. Jis atliko 7 rezultatyvių perdavymų per 36 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 27 décembre 2015 dieną rungtynėse prieš contre Monaco.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 15 kartų iš 34 varžybų.

LDLC ASVEL

2014-2015 sezonas Lyon-Villeurbanne ekipoje

David Lighty 2014-2015 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 11.2 taškus atkovojo 3.1 kamuolius ir atlikdavo 2.7 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 24 taškus per 23 minutes rungtynėse prieš Cholet ekipą 25 avril 2015 dieną. Jis atkovojo 9 kamuolių per 36 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 29 novembre 2014 dieną rungtynėse prieš Champagne Basket. Jis atliko 6 rezultatyvių perdavymų per 31 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 11 avril 2015 dieną rungtynėse prieš contre Rouen.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 19 kartų iš 34 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 4 kartus.

Nanterre 92

2013-2014 sezonas Nanterre ekipoje

David Lighty 2013-2014 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 8.7 taškus atkovojo 3.5 kamuolius ir atlikdavo 2.5 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 22 taškus per 40 minutes rungtynėse prieš Cholet ekipą 08 février 2014 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 34 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 01 mars 2014 dieną rungtynėse prieš Nancy. Jis atliko 6 rezultatyvių perdavymų per 28 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 23 novembre 2013 dieną rungtynėse prieš contre Limoges CSP.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 10 kartų iš 23 varžybų.

Nanterre 92

2012-2013 sezonas Nanterre ekipoje

David Lighty 2012-2013 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 11.8 taškus atkovojo 3.7 kamuolius ir atlikdavo 2.5 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 28 taškus per 38 minutes rungtynėse prieš Chalon ekipą 16 décembre 2012 dieną. Jis atkovojo 9 kamuolių per 38 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 16 décembre 2012 dieną rungtynėse prieš Chalon. Jis atliko 5 rezultatyvių perdavymų per 37 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 19 janvier 2013 dieną rungtynėse prieš contre Poitiers.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 14 kartų iš 27 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 6 kartus.

Acqua S.Bernardo Cantù

2011-2012 sezonas Cantu ekipoje

David Lighty 2011-2012 metų reguliariajame Italy - LBA Serie A sezone vidutiniškai rinko 7.5 taškus atkovojo 2.5 kamuolius ir atlikdavo 1.0 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 16 taškus per 22 minutes rungtynėse prieš JuveCaserta ekipą 20 novembre 2011 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 22 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 20 novembre 2011 dieną rungtynėse prieš JuveCaserta. Jis atliko 4 rezultatyvių perdavymų per 22 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 20 novembre 2011 dieną rungtynėse prieš contre JuveCaserta.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 2 kartų iš 8 varžybų.

Vanoli Cremona

2011-2012 sezonas Cremona ekipoje

David Lighty 2011-2012 metų reguliariajame Italy - LBA Serie A sezone vidutiniškai rinko 10.7 taškus atkovojo 5.0 kamuolius ir atlikdavo 1.2 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 21 taškus per 29 minutes rungtynėse prieš Scandone Avellino ekipą 25 avril 2012 dieną. Jis atkovojo 10 kamuolių per 34 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 04 mars 2012 dieną rungtynėse prieš Virtus Roma. Jis atliko 3 rezultatyvių perdavymų per 35 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 11 décembre 2011 dieną rungtynėse prieš contre JuveCaserta.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 15 kartų iš 23 varžybų.
1 dvigubų dublių.

Ohio State Buckeyes

2010-2011 sezonas Ohio State ekipoje

David Lighty 2010-2011 metų reguliariajame NCAA sezone vidutiniškai rinko 11.2 taškus atkovojo 4.0 kamuolius ir atlikdavo 3.2 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 25 taškus per 30 minutes rungtynėse prieš George Mason Patriots ekipą 20 mars 2011 dieną. Jis atkovojo 7 kamuolių per 39 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 30 novembre 2010 dieną rungtynėse prieš Florida State Seminoles. Jis atliko 7 rezultatyvių perdavymų per 40 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 23 novembre 2010 dieną rungtynėse prieš contre Morehead State Eagles.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 15 kartų iš 26 varžybų.

2009-2010 sezonas Ohio State ekipoje

David Lighty 2009-2010 metų reguliariajame NCAA sezone vidutiniškai rinko 12.6 taškus atkovojo 4.6 kamuolius ir atlikdavo 3.0 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 30 taškus per 40 minutes rungtynėse prieš Cleveland State Vikings ekipą 22 décembre 2009 dieną. Jis atkovojo 9 kamuolių per 40 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 21 février 2010 dieną rungtynėse prieš Michigan State Spartans. Jis atliko 8 rezultatyvių perdavymų per 22 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 09 novembre 2009 dieną rungtynėse prieš contre Alcorn State Braves.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 21 kartų iš 32 varžybų.

2008-2009 sezonas Ohio State ekipoje

David Lighty 2008-2009 metų reguliariajame NCAA sezone vidutiniškai rinko 6.8 taškus atkovojo 6.2 kamuolius ir atlikdavo 1.2 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 11 taškus per 40 minutes rungtynėse prieš Miami (FL) Hurricanes ekipą 02 décembre 2008 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 38 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 13 décembre 2008 dieną rungtynėse prieš Butler Bulldogs. Jis atliko 3 rezultatyvių perdavymų per 34 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 06 décembre 2008 dieną rungtynėse prieš contre Notre Dame Fighting Irish.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 2 kartų iš 5 varžybų.

2007-2008 sezonas Ohio State ekipoje

David Lighty 2007-2008 metų reguliariajame NCAA sezone vidutiniškai rinko 8.9 taškus atkovojo 3.8 kamuolius ir atlikdavo 2.3 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 21 taškus per 33 minutes rungtynėse prieš Green Bay Phoenix ekipą 12 novembre 2007 dieną. Jis atkovojo 9 kamuolių per 40 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 28 novembre 2007 dieną rungtynėse prieš North Carolina Tar Heels. Jis atliko 8 rezultatyvių perdavymų per 28 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 18 décembre 2007 dieną rungtynėse prieš contre Cleveland State Vikings.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 13 kartų iš 30 varžybų.

2006-2007 sezonas Ohio State ekipoje

David Lighty 2006-2007 metų reguliariajame NCAA sezone vidutiniškai rinko 3.5 taškus atkovojo 2.3 kamuolius ir atlikdavo 1.0 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 11 taškus per 26 minutes rungtynėse prieš Youngstown State Penguins ekipą 24 novembre 2006 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 25 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 20 novembre 2006 dieną rungtynėse prieš San Francisco Dons. Jis atliko 3 rezultatyvių perdavymų per 19 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 24 mars 2007 dieną rungtynėse prieš contre Memphis Tigers.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 2 kartų iš 31 varžybų.