All Leagues
NBA
WNBA
Olympic games
NCAA
Euro League
Australia NBL
China CBA
Japan B1 League
Liga Endesa
Betclic Elite
Log in
Sign up
EN
EN
FR
ES
IT
Find a player / a team
Poland
Poland - 1 Liga
Teams
WKK Wroclaw
Bartosz Perczak
Bartosz
Perczak
Opponents
-
-
-
Profile
Games
Totals
Splits
Records
Teammates
Opponents
Embed
Embed this player
×
Add this player to your website by copying the code below
<script src="https://widgets.proballers.com/dist/player-player-unit-widget-v1.0.js"></script><script>window.addEventListener("load", (event) => { PbPlayerPlayerUnitWidget.render() })</script><div class="proballers-widget" data-proballers-player-id="274788" data-proballers-locale="en" data-proballers-base-url="https://widgets.proballers.com"><a href="https://www.proballers.com/" target="_blank" rel="noreferrer">See stats on Proballers</a></div>
Bartosz Perczak has faced 91 opponents throughout his career
Player
Team(s)
Games
Mikolaj Adamczak
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Arkadiusz Adamczyk
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Jakub Andrzejewski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Iwo Baganc
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Jakub Bereszynski
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Kamil Bialachowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Joe Bryant
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Kacper Burczyk
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Damian Cechniak
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Bruno Chalicki
Przemysl
(POL-2)
1
Michal Chrabota
Przemysl
(POL-2)
1
Thomas Davis
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Konrad Dawdo
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Damian Durski
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Marcin Dutkiewicz
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Tobiasz Dydak
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Marcin Dymala
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Wojciech Dzierzak
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Maksymilian Formella
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Wojciech Fras
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Milosz Gorenczyk
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Francis Jonathan Han
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Oskars Hlebovickis
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Krzysztof Jakobczyk
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Szymon Janczak
Przemysl
(POL-2)
1
Aleksy Janiec
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Roman Janik
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Damian Jeszke
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Michal Jodlowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Adam Kaczmarzyk
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Karol Kankowski
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Mateusz Kaszowski
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Patryk Kedel
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Michal Kierlewicz
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Szymon Kiwilsza
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Jakub Kobel
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Przemysław Kociszewski
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Mariusz Konopatzki
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Witalij Kowalenko
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Michal Kroczak
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Kamil Kubiak
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Mateusz Kulis
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Przemyslaw Kuzkow
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Aleksander Lenczuk
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Michal Lis
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Adam Lisewski
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Norbert Maciejak
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
1
Filip Malgorzaciak
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
1
Kacper Margiciok
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Mark Mboya Kotieno
Przemysl
(POL-2)
1
Michal Mindowicz
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Maksymilian Motel
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Piotr Niedzwiedzki
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Szymon Nowicki
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Jan Nowicki
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Michal Oleksy
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Jakub Osinski
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Hubert Pabian
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
Patryk Pelka
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Olaf Perzanowski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Kuba Pisla
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Michal Pluta
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
1
Maciej Puchalski
Przemysl
(POL-2)
1
Patryk Pulkotycki
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Emil Rak
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Brandon Randolph
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Kareem Reid
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Sebastian Rompa
Przemysl
(POL-2)
1
Dominik Rutkowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Michal Sadlo
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Filip Salkiewicz
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Rafal Serwanski
Przemysl
(POL-2)
1
Michal Sitnik
Slask II Wroclaw
(POL-2)
1
Piotr Smigielski
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
1
Patryk Stankowski
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Filip Stryjewski
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Jakub Stupnicki
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Mateusz Szczypinski
Przemysl
(POL-2)
1
Michal Szymanski
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Tymon Szymanski
Decka Pelplin
(POL-2)
1
Lukasz Uberna
Przemysl
(POL-2)
1
Jakub Ulczynski
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Andre Walker
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Piotr Wieloch
Enea Basket Poznan
(POL-2)
1
Patryk Wilk
Górnik Trans.eu Walbrzych
(POL-2)
1
C.J. Wilson
Przemysl
(POL-2)
1
Piotr Winkowski
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Jakub Wojcicki
Weegree AZS Politechnika Opolska
(POL-2)
2
Michal Wojtynski
KKS Polonia Warszawa
(POL-2)
1
Maciej Zablocki
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2
Filip Zegzula
Enea Astoria Bydgoszcz
(POL-2)
2