• Ast

2.5

• Eff

15.5

Malcolm Delaney buvo krepšinio žaidėjas gimęs 1989 kovo 11 dieną Baltimore. Jo ūgis yra 1m91. Jis buvo Įžaidėjas / atakuojantis gynėjas puolėjas šiuo metu žaidžiantis Euroleague, AX Armani Exchange Milano ekipoje.

17-18 USA-1 Atlanta Hawks logoAtlanta Hawks 1.9 3.0 6.3
18-19 CHN-1 Guangdong Southern Tigers logoGuangdong Southern Tigers 6.1 5.6 19.4

2020-2021 sezonas Milano ekipoje

Malcolm Delaney 2020-2021 metų reguliariajame Italy - LBA Serie A sezone vidutiniškai rinko 14.0 taškus atkovojo 5.0 kamuolius ir atlikdavo 2.5 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 16 taškus per 27 minutes rungtynėse prieš Umana Reyer Venezia ekipą 22 novembre 2020 dieną. Jis atkovojo 5 kamuolių per 20 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 04 octobre 2020 dieną rungtynėse prieš De'Longhi Treviso. Jis atliko 3 rezultatyvių perdavymų per 20 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 04 octobre 2020 dieną rungtynėse prieš contre De'Longhi Treviso.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 2 kartų iš 2 varžybų.

F.C. Barcelona

2019-2020 sezonas Barcelona ekipoje

Malcolm Delaney 2019-2020 metų reguliariajame Spain - Liga Endesa sezone vidutiniškai rinko 10.3 taškus atkovojo 1.8 kamuolius ir atlikdavo 3.6 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 16 taškus per 27 minutes rungtynėse prieš Coosur Real Betis ekipą 10 novembre 2019 dieną. Jis atkovojo 5 kamuolių per 27 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 10 novembre 2019 dieną rungtynėse prieš Coosur Real Betis. Jis atliko 7 rezultatyvių perdavymų per 18 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 09 février 2020 dieną rungtynėse prieš contre Herbalife Gran Canaria.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 11 kartų iš 19 varžybų.

Guangdong Southern Tigers

2018-2019 sezonas Guangdong Southern Tigers ekipoje

Malcolm Delaney 2018-2019 metų reguliariajame China - CBA sezone vidutiniškai rinko 19.4 taškus atkovojo 6.1 kamuolius ir atlikdavo 5.6 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 31 taškus per 34 minutes rungtynėse prieš Fujian Xunxing ekipą 06 novembre 2018 dieną. Jis atkovojo 13 kamuolių per 34 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 08 décembre 2018 dieną rungtynėse prieš Zhejiang Golden Bulls. Jis atliko 15 rezultatyvių perdavymų per 36 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 27 décembre 2018 dieną rungtynėse prieš contre Beikong Royal Fighters.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 32 kartų iš 37 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 20 kartus.
30 ar daugiau taškų pasiekė 2 kartus.
9 dvigubų dublių.
2 trigubus dublius.

Atlanta Hawks

2017-2018 sezonas Atlanta ekipoje

Malcolm Delaney 2017-2018 metų reguliariajame NBA sezone vidutiniškai rinko 6.3 taškus atkovojo 1.9 kamuolius ir atlikdavo 3.0 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 20 taškus per 27 minutes rungtynėse prieš Oklahoma City Thunder ekipą 22 décembre 2017 dieną. Jis atkovojo 7 kamuolių per 26 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 08 janvier 2018 dieną rungtynėse prieš Los Angeles Clippers. Jis atliko 8 rezultatyvių perdavymų per 17 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 04 février 2018 dieną rungtynėse prieš contre New York Knicks.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 11 kartų iš 54 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 1 kartus.

2016-2017 sezonas Atlanta ekipoje

Malcolm Delaney 2016-2017 metų reguliariajame NBA sezone vidutiniškai rinko 5.4 taškus atkovojo 1.7 kamuolius ir atlikdavo 2.7 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 17 taškus per 27 minutes rungtynėse prieš Boston Celtics ekipą 13 janvier 2017 dieną. Jis atkovojo 6 kamuolių per 18 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 09 décembre 2016 dieną rungtynėse prieš Milwaukee Bucks. Jis atliko 9 rezultatyvių perdavymų per 26 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 15 janvier 2017 dieną rungtynėse prieš contre Milwaukee Bucks.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 12 kartų iš 73 varžybų.

Lokomotiv Kuban

2015-2016 sezonas Krasnodar ekipoje

Malcolm Delaney 2015-2016 metų reguliariajame VTB United League sezone vidutiniškai rinko 12.8 taškus atkovojo 3.9 kamuolius ir atlikdavo 4.3 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 25 taškus per 33 minutes rungtynėse prieš Enisey ekipą 22 décembre 2015 dieną. Jis atkovojo 8 kamuolių per 21 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 10 avril 2016 dieną rungtynėse prieš Enisey. Jis atliko 8 rezultatyvių perdavymų per 36 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 07 mars 2016 dieną rungtynėse prieš contre Khimki Moscow Region.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 20 kartų iš 28 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 3 kartus.

2014-2015 sezonas Krasnodar ekipoje

Malcolm Delaney 2014-2015 metų reguliariajame VTB United League sezone vidutiniškai rinko 13.3 taškus atkovojo 3.4 kamuolius ir atlikdavo 4.8 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 27 taškus per 37 minutes rungtynėse prieš Zenit St. Petersburg ekipą 28 mars 2015 dieną. Jis atkovojo 7 kamuolių per 32 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 12 octobre 2014 dieną rungtynėse prieš CSKA Moscow. Jis atliko 10 rezultatyvių perdavymų per 34 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 03 octobre 2014 dieną rungtynėse prieš contre CEZ Nymburk.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 20 kartų iš 26 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 4 kartus.
1 dvigubų dublių.

FC Bayern München

2013-2014 sezonas München ekipoje

Malcolm Delaney 2013-2014 metų reguliariajame Germany - easyCredit BB sezone vidutiniškai rinko 10.3 taškus atkovojo 3.1 kamuolius ir atlikdavo 4.7 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 22 taškus per 28 minutes rungtynėse prieš EWE Baskets Oldenburg ekipą 06 janvier 2014 dieną. Jis atkovojo 6 kamuolių per 26 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 26 décembre 2013 dieną rungtynėse prieš Ratiopharm Ulm. Jis atliko 11 rezultatyvių perdavymų per 27 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 12 octobre 2013 dieną rungtynėse prieš contre Medi Bayreuth.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 16 kartų iš 33 varžybų.

Budivelnyk Kyiv

2012-2013 sezonas Budivelnyk Kyiv ekipoje

Malcolm Delaney 2012-2013 metų reguliariajame Ukraine - Superleague sezone vidutiniškai rinko 15.1 taškus atkovojo 4.3 kamuolius ir atlikdavo 3.1 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 32 taškus per 35 minutes rungtynėse prieš DneprAzot ekipą 28 octobre 2012 dieną. Jis atkovojo 11 kamuolių per 34 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 28 septembre 2012 dieną rungtynėse prieš BC Kyiv. Jis atliko 10 rezultatyvių perdavymų per 36 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 08 mars 2013 dieną rungtynėse prieš contre Azovmash.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 28 kartų iš 36 varžybų.
20 ar daugiau taškų pasiekė 9 kartus.
30 ar daugiau taškų pasiekė 1 kartus.
2 dvigubų dublių.

Chalon

2011-2012 sezonas Chalon ekipoje

Malcolm Delaney 2011-2012 metų reguliariajame Jeep Elite sezone vidutiniškai rinko 15.4 taškus atkovojo 2.9 kamuolius ir atlikdavo 3.2 rezultatyvaus perdavimo. Jis pasieke savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 32 taškus per 40 minutes rungtynėse prieš Poitiers ekipą 04 février 2012 dieną. Jis atkovojo 9 kamuolių per 37 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 27 mars 2012 dieną rungtynėse prieš Boulogne-Levallois. Jis atliko 10 rezultatyvių perdavymų per 48 minutes ir taip pasiekė savo sezono rekordą 06 avril 2012 dieną rungtynėse prieš contre Nanterre 92.

Jis dviženklį taškų kiekį pasiekė 24 kartų iš 29 varžybų.