26 sept 2020
|
17:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
52-95
|
26 sept 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
85-91
|
26 sept 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
TS Wisla Kraków
|
84-62
|
26 sept 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
WKK Wroclaw
|
77-93
|
26 sept 2020
|
18:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Czarni Slupsk
|
68-78
|
26 sept 2020
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
78-75
|
27 sept 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
ZB Pruszków
|
58-56
|
27 sept 2020
|
20:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
KS Ksiezak Lowicz
|
92-88
|
2 oct 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
99-90
|
3 oct 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
73-78
|
3 oct 2020
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Miasto Szkla Krosno
|
67-77
|
3 oct 2020
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Dziki Warszawa
|
98-105
|
3 oct 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Kotwica Kolobrzeg
|
78-75
|
3 oct 2020
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
106-92
|
3 oct 2020
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Pogoń Prudnik
|
103-79
|
3 oct 2020
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Decka Pelplin
|
89-78
|
10 oct 2020
|
17:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
85-97
|
10 oct 2020
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
TS Wisla Kraków
|
91-79
|
10 oct 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
WKK Wroclaw
|
73-80
|
10 oct 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Czarni Slupsk
|
66-73
|
10 oct 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
ZB Pruszków
|
83-85
|
10 oct 2020
|
18:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
KS Ksiezak Lowicz
|
72-79
|
14 oct 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
TS Wisla Kraków
|
95-94
|
14 oct 2020
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
75-70
|
14 oct 2020
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Decka Pelplin
|
97-83
|
14 oct 2020
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Kotwica Kolobrzeg
|
82-63
|
16 oct 2020
|
19:30
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
TBS Slask Wroclaw II
|
80-82
|
17 oct 2020
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Czarni Slupsk
|
90-69
|
17 oct 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
KS Ksiezak Lowicz
|
97-95
|
17 oct 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
94-92
|
18 oct 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
100-81
|
21 oct 2020
|
19:00
|
GKS Tychy
|
Pogoń Prudnik
|
91-75
|
24 oct 2020
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Dziki Warszawa
|
93-86
|
24 oct 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Pogoń Prudnik
|
84-77
|
24 oct 2020
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Kotwica Kolobrzeg
|
82-75
|
24 oct 2020
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
TS Wisla Kraków
|
102-53
|
25 oct 2020
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Decka Pelplin
|
99-92
|
28 oct 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
GKS Tychy
|
76-90
|
31 oct 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
ZB Pruszków
|
55-61
|
31 oct 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
98-91
|
31 oct 2020
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
93-81
|
4 nov 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
112-100
|
7 nov 2020
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
102-108
|
7 nov 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Decka Pelplin
|
82-83
|
7 nov 2020
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Kotwica Kolobrzeg
|
92-87
|
7 nov 2020
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
TS Wisla Kraków
|
94-107
|
8 nov 2020
|
17:00
|
ZB Pruszków
|
WKK Wroclaw
|
56-64
|
8 nov 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Czarni Slupsk
|
70-92
|
11 nov 2020
|
16:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
GKS Tychy
|
84-68
|
11 nov 2020
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
KS Ksiezak Lowicz
|
96-79
|
11 nov 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
77-94
|
11 nov 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
87-78
|
11 nov 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
TBS Slask Wroclaw II
|
84-63
|
11 nov 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Pogoń Prudnik
|
80-77
|
11 nov 2020
|
18:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
89-75
|
11 nov 2020
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
ZB Pruszków
|
73-60
|
14 nov 2020
|
13:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Kotwica Kolobrzeg
|
77-74
|
14 nov 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Dziki Warszawa
|
78-76
|
14 nov 2020
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
WKK Wroclaw
|
88-92
|
14 nov 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
ZB Pruszków
|
97-92
|
14 nov 2020
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
70-82
|
14 nov 2020
|
18:00
|
GKS Tychy
|
TS Wisla Kraków
|
74-87
|
15 nov 2020
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Decka Pelplin
|
99-83
|
15 nov 2020
|
17:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Czarni Slupsk
|
81-80
|
18 nov 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
79-90
|
18 nov 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
WKK Wroclaw
|
80-67
|
18 nov 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
ZB Pruszków
|
72-56
|
18 nov 2020
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Miasto Szkla Krosno
|
68-74
|
18 nov 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
82-69
|
18 nov 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
GKS Tychy
|
64-82
|
20 nov 2020
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
86-74
|
21 nov 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
96-83
|
21 nov 2020
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
TBS Slask Wroclaw II
|
77-70
|
21 nov 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Pogoń Prudnik
|
76-71
|
21 nov 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Miasto Szkla Krosno
|
69-61
|
21 nov 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
80-97
|
22 nov 2020
|
17:00
|
ZB Pruszków
|
KS Ksiezak Lowicz
|
63-54
|
22 nov 2020
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
GKS Tychy
|
105-76
|
25 nov 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
WKK Wroclaw
|
72-91
|
25 nov 2020
|
18:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
GKS Tychy
|
94-100
|
25 nov 2020
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
58-80
|
28 nov 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
90-95
|
28 nov 2020
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
ZB Pruszków
|
83-49
|
28 nov 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
KS Ksiezak Lowicz
|
96-84
|
28 nov 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Dziki Warszawa
|
92-74
|
28 nov 2020
|
18:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Kotwica Kolobrzeg
|
80-66
|
28 nov 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
TS Wisla Kraków
|
111-85
|
28 nov 2020
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
WKK Wroclaw
|
84-89
|
29 nov 2020
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Czarni Slupsk
|
85-93
|
2 dic 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
80-98
|
2 dic 2020
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Dziki Warszawa
|
81-72
|
3 dic 2020
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Czarni Slupsk
|
71-87
|
5 dic 2020
|
17:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Miasto Szkla Krosno
|
97-68
|
5 dic 2020
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Czarni Slupsk
|
70-98
|
5 dic 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Pogoń Prudnik
|
76-84
|
5 dic 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Decka Pelplin
|
80-72
|
5 dic 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
98-88
|
5 dic 2020
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
64-101
|
6 dic 2020
|
17:00
|
ZB Pruszków
|
GKS Tychy
|
86-80
|
6 dic 2020
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
TBS Slask Wroclaw II
|
85-65
|
9 dic 2020
|
18:00
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Miasto Szkla Krosno
|
94-73
|
11 dic 2020
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Czarni Slupsk
|
73-77
|
12 dic 2020
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
WKK Wroclaw
|
75-86
|
12 dic 2020
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
94-116
|
12 dic 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Kotwica Kolobrzeg
|
84-68
|
12 dic 2020
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
72-95
|
12 dic 2020
|
19:00
|
GKS Tychy
|
KS Ksiezak Lowicz
|
80-99
|
13 dic 2020
|
16:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
ZB Pruszków
|
60-95
|
13 dic 2020
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
TS Wisla Kraków
|
76-74
|
16 dic 2020
|
18:30
|
Pogoń Prudnik
|
Miasto Szkla Krosno
|
85-90
|
19 dic 2020
|
17:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
121-90
|
19 dic 2020
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
GKS Tychy
|
82-87
|
19 dic 2020
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
TBS Slask Wroclaw II
|
97-78
|
19 dic 2020
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Decka Pelplin
|
75-92
|
19 dic 2020
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
89-95
|
19 dic 2020
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Pogoń Prudnik
|
90-82
|
20 dic 2020
|
16:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Dziki Warszawa
|
77-63
|
20 dic 2020
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
WKK Wroclaw
|
88-98
|
31 dic 2020
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
92-60
|
2 ene 2021
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Kotwica Kolobrzeg
|
88-79
|
2 ene 2021
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Pogoń Prudnik
|
71-61
|
2 ene 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Miasto Szkla Krosno
|
82-81
|
3 ene 2021
|
17:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
TBS Slask Wroclaw II
|
86-94
|
3 ene 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
102-69
|
3 ene 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
GKS Tychy
|
84-91
|
3 ene 2021
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Dziki Warszawa
|
75-91
|
3 ene 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Decka Pelplin
|
95-92
|
9 ene 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
KS Ksiezak Lowicz
|
85-97
|
9 ene 2021
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
GKS Tychy
|
68-87
|
9 ene 2021
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Czarni Slupsk
|
83-82
|
9 ene 2021
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
WKK Wroclaw
|
86-73
|
9 ene 2021
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
TS Wisla Kraków
|
86-84
|
9 ene 2021
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
69-59
|
10 ene 2021
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
ZB Pruszków
|
73-80
|
10 ene 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
TBS Slask Wroclaw II
|
87-80
|
15 ene 2021
|
18:00
|
GKS Tychy
|
TBS Slask Wroclaw II
|
81-77
|
16 ene 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Pogoń Prudnik
|
116-87
|
16 ene 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
86-64
|
16 ene 2021
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
80-77
|
16 ene 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Kotwica Kolobrzeg
|
89-83
|
16 ene 2021
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Decka Pelplin
|
92-75
|
16 ene 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Dziki Warszawa
|
65-62
|
16 ene 2021
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Miasto Szkla Krosno
|
86-83
|
20 ene 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
GKS Tychy
|
92-79
|
20 ene 2021
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
106-77
|
20 ene 2021
|
18:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
75-88
|
20 ene 2021
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
KS Ksiezak Lowicz
|
87-95
|
20 ene 2021
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
ZB Pruszków
|
72-78
|
20 ene 2021
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Czarni Slupsk
|
107-114
|
20 ene 2021
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
WKK Wroclaw
|
90-95
|
20 ene 2021
|
20:00
|
TS Wisla Kraków
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
62-83
|
23 ene 2021
|
17:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Pogoń Prudnik
|
67-94
|
23 ene 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Decka Pelplin
|
98-91
|
23 ene 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
TBS Slask Wroclaw II
|
82-76
|
23 ene 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
86-76
|
23 ene 2021
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Miasto Szkla Krosno
|
73-87
|
24 ene 2021
|
17:00
|
ZB Pruszków
|
Kotwica Kolobrzeg
|
87-61
|
24 ene 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
TS Wisla Kraków
|
100-69
|
27 ene 2021
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Dziki Warszawa
|
98-86
|
29 ene 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
TBS Slask Wroclaw II
|
102-94
|
30 ene 2021
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
94-77
|
30 ene 2021
|
17:00
|
Decka Pelplin
|
GKS Tychy
|
65-73
|
30 ene 2021
|
17:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
KS Ksiezak Lowicz
|
66-57
|
30 ene 2021
|
17:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
ZB Pruszków
|
69-56
|
30 ene 2021
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
74-96
|
30 ene 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
89-72
|
30 ene 2021
|
18:30
|
TS Wisla Kraków
|
Czarni Slupsk
|
65-79
|
3 feb 2021
|
17:30
|
Miasto Szkla Krosno
|
TBS Slask Wroclaw II
|
80-77
|
6 feb 2021
|
13:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Miasto Szkla Krosno
|
85-75
|
6 feb 2021
|
16:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Kotwica Kolobrzeg
|
92-76
|
6 feb 2021
|
17:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Decka Pelplin
|
74-84
|
6 feb 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Pogoń Prudnik
|
79-65
|
6 feb 2021
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
TS Wisla Kraków
|
73-59
|
6 feb 2021
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
KS Ksiezak Lowicz
|
98-74
|
6 feb 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
WKK Wroclaw
|
89-76
|
6 feb 2021
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Dziki Warszawa
|
82-71
|
13 feb 2021
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Pogoń Prudnik
|
95-70
|
13 feb 2021
|
17:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
73-70
|
13 feb 2021
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
GKS Tychy
|
92-97
|
13 feb 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
ZB Pruszków
|
103-67
|
13 feb 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
72-60
|
14 feb 2021
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
KS Ksiezak Lowicz
|
74-91
|
16 feb 2021
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
TBS Slask Wroclaw II
|
69-82
|
20 feb 2021
|
17:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Kotwica Kolobrzeg
|
54-83
|
20 feb 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
TS Wisla Kraków
|
88-90
|
20 feb 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Decka Pelplin
|
76-85
|
20 feb 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Miasto Szkla Krosno
|
81-87
|
20 feb 2021
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Czarni Slupsk
|
56-87
|
20 feb 2021
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
WKK Wroclaw
|
72-92
|
21 feb 2021
|
15:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Dziki Warszawa
|
96-77
|
27 feb 2021
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
Miasto Szkla Krosno
|
83-91
|
27 feb 2021
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Pogoń Prudnik
|
78-71
|
27 feb 2021
|
18:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
TBS Slask Wroclaw II
|
84-77
|
27 feb 2021
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
95-64
|
27 feb 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
65-78
|
27 feb 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
KS Ksiezak Lowicz
|
93-63
|
28 feb 2021
|
17:00
|
ZB Pruszków
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
67-72
|
28 feb 2021
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
GKS Tychy
|
58-67
|
5 mar 2021
|
20:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
57-69
|
6 mar 2021
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Dziki Warszawa
|
87-82
|
6 mar 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Czarni Slupsk
|
86-77
|
6 mar 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Kotwica Kolobrzeg
|
80-75
|
6 mar 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Decka Pelplin
|
107-82
|
6 mar 2021
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
TS Wisla Kraków
|
85-92
|
6 mar 2021
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
ZB Pruszków
|
78-79
|
6 mar 2021
|
18:00
|
GKS Tychy
|
WKK Wroclaw
|
83-82
|
10 mar 2021
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
Dziki Warszawa
|
91-85
|
10 mar 2021
|
19:00
|
GKS Tychy
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
75-88
|
13 mar 2021
|
17:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Miasto Szkla Krosno
|
75-80
|
13 mar 2021
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Decka Pelplin
|
73-70
|
13 mar 2021
|
18:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Pogoń Prudnik
|
84-70
|
13 mar 2021
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
TBS Slask Wroclaw II
|
62-74
|
13 mar 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
100-64
|
13 mar 2021
|
18:00
|
ZB Pruszków
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
73-76
|
13 mar 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
GKS Tychy
|
97-48
|
13 mar 2021
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
79-87
|
20 mar 2021
|
17:00
|
Decka Pelplin
|
Kotwica Kolobrzeg
|
66-74
|
20 mar 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
KS Ksiezak Lowicz
|
98-70
|
20 mar 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
TS Wisla Kraków
|
84-82
|
20 mar 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Dziki Warszawa
|
89-96
|
20 mar 2021
|
19:30
|
GKS Tychy
|
ZB Pruszków
|
72-92
|
21 mar 2021
|
17:00
|
Miasto Szkla Krosno
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
67-87
|
22 mar 2021
|
16:00
|
Czarni Slupsk
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
100-67
|
22 mar 2021
|
19:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
WKK Wroclaw
|
94-92
|
27 mar 2021
|
17:00
|
Kotwica Kolobrzeg
|
Dziki Warszawa
|
80-75
|
27 mar 2021
|
17:00
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
Decka Pelplin
|
93-87
|
27 mar 2021
|
17:30
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
92-94
|
27 mar 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Pogoń Prudnik
|
103-82
|
27 mar 2021
|
18:00
|
TS Wisla Kraków
|
Miasto Szkla Krosno
|
75-89
|
27 mar 2021
|
18:00
|
Czarni Slupsk
|
TBS Slask Wroclaw II
|
94-70
|
27 mar 2021
|
18:00
|
KS Ksiezak Lowicz
|
GKS Tychy
|
108-97
|
28 mar 2021
|
17:00
|
ZB Pruszków
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
84-69
|
31 mar 2021
|
17:30
|
Pogoń Prudnik
|
Czarni Slupsk
|
66-80
|
31 mar 2021
|
17:30
|
Weegree AZS Politechnika Opolska
|
Kotwica Kolobrzeg
|
89-87
|
31 mar 2021
|
18:00
|
Zetkama Doral Nysa Klodzko
|
KS Ksiezak Lowicz
|
76-86
|
31 mar 2021
|
18:00
|
TBS Slask Wroclaw II
|
ZB Pruszków
|
75-66
|
31 mar 2021
|
18:00
|
WKK Wroclaw
|
Miasto Szkla Krosno
|
102-80
|
31 mar 2021
|
18:00
|
Decka Pelplin
|
TS Wisla Kraków
|
105-78
|
31 mar 2021
|
18:00
|
Dziki Warszawa
|
Górnik Trans.eu Walbrzych
|
67-96
|
31 mar 2021
|
18:00
|
GKS Tychy
|
Rawlplug Sokól Lańcut
|
88-92
|